Gastronomijas Institūtā gandrīz ik dienu notiek konditorejas meistarklases dzīvespriecīgiem cilvēkiem. Meistarklases notiek grupās no 8-15 personām. Ir atsevišķas meistarklases latviešu un krievu valodā. Bērni līdz 12 gadu vecumam piedalās meistarklasēs kopā ar vecākiem bez papildus maksas. Meistarklases procesā tiek izmantots tipisks mājas virtuves aprīkojums.
Organizējam komandas saliedēšanas pasākumus, jo tieši virtuvē cilvēks uzvedas visdabiskāk un tas ļauj iepazīt kolēģus citā gaismā un ieraudzīt citas viņa rakstura īpašības. Arī virtuvē nepieciešams darboties komandā, pierādot komandas saliedētību kopīgi virzoties un nosprausto mērķi.
Gastronomijas Institūta meistarklase ir ideāli piemērota vecmeitu ballītei. Draudzenes kopīgi pavadīs laiku gatavojot zefīrus, eklērus, macarons vai kāzām tik piestāvošās Pavlovas kūkas. Pasākums notiek Jūsu izvēlētā laikā, ilgst 3 stundas. Līdzi var ņemt savus ēdienus, dzērienus, ballītes atribūtus. Piesakiet savu pasākumu laicīgi, rakstot uz info@uhm.lv. Un galvenais – nesakiet līgavai 😉